Čakrová procházka Prahou INFORMACE

01.11.2023

 od 11:00 do cca 16:30

(přestávka v restauraci cca na 30-40 minut)

sraz : v 10:45 na Náměstí Republiky před Palladiem

cena : 800,- / osobu
přihláška  

Pomalou klidnou procházkou ujdeme celkem asi  4km. Od 11:00 do 12:00 dojdeme z Náměstí Republiky na Staroměstské náměstí, kde stihneme Orloj, dál projdeme Karlovou ulicí a ve 13:00 se zastavíme v příjemné restauraci, kde jsou ceny sice “pražské”, ale ne horentní ;).   Budeme pokračovat přes Karlův most na Malostranské náměstí, Nerudovkou až na Pražský hrad. 
Vezměte si dobré boty, vhodné oblečení, pití a případně  svačinku do kapsy. 
 …..

Praha v sobě skrývá víc, než jen dlouhou historii, kouzelné legendy a starodávné příběhy.

Má v sobě ukryto kouzlo silných energií, které tiše rezonují každým z nás a díky tomu jsou schopny harmonizovat naše čakry (energetická místa našeho těla, která odvádějí škodlivou a vpouští do těla čistou energii).

Místa zázračných sil a energií nejsou od sebe příliš vzdálena a co víc, energie všech sedmi čaker se dají nalézt i na Královské cestě.

Po mnoha a mnoha procházkách po těchto místech jsme se rozhodli se o tento nádherný

zážitek podělit a umožnit tak i ostatním prožít cestu vnitřního vzestupu procházkou po starobylých místech naší krásné matky měst.

Má láska k historii způsobila, že jsem v úžasu nalézala souvislosti, mezi energií jednotlivých

míst Královské cesty a ději, které se v těchto místech v průběhu staletí odehrávaly.

Díky tomu všemu vznikly jedinečné procházky (nebo spíš nádherné poutě) po Královské cestě, na nichž se spolu s námi projdete od Prašné brány až na Pražský hrad a ve stopách králů se dozvíte mnoho o historii, legendách, ale i energetických místech a skrytých tajemstvích naší milované Prahy. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!