Napsali o nás

...a my děkujeme

Pavla Dušková (FB)

Pojďte se s námi projít Královskou cestou od Prašné brány až ke katedrále sv. Víta na Pražském hradě a poznat nejen její historii, ale i mystiku a energii míst. Dejte se přenést k dějům dávno minulým, poslechněte si legendy a pověsti a cestou poznejte a navnímejte sílu jednotlivých čaker Prahy." Tato pozvánka byla pro mě jasnou volbou. I když přiznám se, že největším lákadlem byla Kajjka s Ivem a jejich energie Kdyby nabídli cokoliv, šla bych. Protože nevím, jak vy, ale pro mě jsou nejdůležitější lidé. A jejich energie. To, jakým darem nejen pro mě jsou. Často nevím, na jakou přednášku či online kurz se hlásím, co je obsahem a ani mě to nezajímá. Klíčové pro mě je, KDO to dělá. Protože to, co děláme, vychází z toho, KÝM JSME. A svoje KOUZLO si neseme vždy s sebou, ať jdeme, kam jdeme, ať děláme, co děláme. Protože my jsme tím kouzlem. Přiznávám otevřeně, že většinu informací si z tohoto nádherného setkání pamatovat nebudu. Ale ten zážitek, ten prožitek, ta energie a magie... se mnou zůstává. Celkově nápad - vzestup Prahou po čakrách - mi přijde geniální! Jedinečný a tolik obohacující! Vnímat všechnu tu krásu celým tělem, navnímávat si energii míst... a co to dělá se mnou... stát pod korunou na Karlově mostě.... aaaach...Takové pohlazení po duši... nádherná, zářící, čarokrásná průvodkyně čakrovou Prahou, ze které srší láska k tomu, o čem vzletně hovoří... Její šat a úvodní slova ve verších... Její zpěvný a zvučný hlas a neustálý úsměv na rtech...Ivo, muž, který pro nás držel bezpečný prostor a byl tam plně pro nás. Muž, který kouzlí s energiemi a vidí a vnímá to, co je mnohým skryto. Muž, který své ženě nesl celou cestu, celých 5 hodin kytičku, kterou jsem já přinesla. (Jako napadlo mě, že přinést kytičku, když se vydáváme na půldenní procházku, možná není ideální... ale já nemohla jinak.. žlutá zavolala.) A úplně na konci, u Hradu, jí ji předal a políbil. Bože, díky, díky za všechny ty úžasné lidi, kteří mi přicházejí do života. Díky za všechna znamení a potvrzení, že všechno je možné. Kajjka a Ivo jako pár... pro mě protknutí mužskoženských principů, spojení... tichá síla, napojení.... do té doby jsem jen slýchala o tom, jak muž drží bezpečný prostor pro ženu, aby ona mohla zářit. Teď vím, jaké to je. Že to opravdu existuje. Že existují takové páry. Že jsou lidi, kteří jsou vděční za to, že se na své životní cestě setkali, jsou vděční za každý společný okamžik. Ať se snažím, jak se snažím, to hlavní zůstává za slovy... DĚKUJIA děkuji i všem svým krásným spoluúčastníkům. A ze srdce doporučuji všem, kteří touží po všedně nevšedním zážitku, všem, kteří oceňují přesah, naslouchají srdcem a čtou mezi řádky.


Anna Benešová Monsterance  (FB)

Magické drátování  - monsterance.com

Včera jsem si dopřála projít Prahou jako turista a vydala se na místa, kterými procházím (anebo se jim kvůli davům naopak vyhýbám) a otevřít oči tam, kde jindy chvátám. Byla jsem na čakrové procházce Prahou s Kajjkou a bylo to moc krásný. Prošly jsme cestu králů a stoupaly až k hradu, Kajjka je studnice příběhů a vědomostí... A taky si na procházku oblékla tyhle netradiční šaty, takže to bylo jako se Prahou procházet s královnou. Ostatní nám uhýbali z cesty a taky si Kajjku fotili . Až jakmile jsme se nahoře u hradu rozloučili, začalo pršet. 

Magické drátování s Monsterance (FB) -  monsterance.com

Malá nedrátenická vsuvka:

Kajjku možná znáte jako autorku návodů a kurzů na drátování s černým drátem, ale Kajjka dělá i procházky po Praze. A ne tak obyčejné, tohle jsou fotky ze včera, kdy jsem se jedné takové procházky taky mohla zúčastnit. Stoupaly jsme od Náměstí Republiky až k Pražskému hradu, Kajjka přirovnávala jednotlivá zastavení k čakrové cestě (fakt to sedělo!) a vše proložila historickým povídáním a legendami:).  

Renata Schneiderová (FB)

Kajjko moc děkuji. Bude to jeden z nezapomenutelných zážitků. Historie Prahy v tvém podání byla úžasná.

Jelena Halikova (FB)

Ano, je to tak! Fragmenty Prahy neznámé zaujaly sve spravne misto a prociteni vsech čakrovych mist bylo dokreslenim dokonalosti prochazky!!Diky Kajce jsem poznala dalsi dimenzi mého rodného města..... dekuji 


Vytvořte si webové stránky zdarma!